Application deadline closed.

Ефект Хотели е утвърдена българска верига, която притежава и управлява 5 места за настаняване, разположени в 5 различни дестинации в страната. Алгара Бийч в Кранево, Гранд Виктория в Слънчев бряг, Вила Азура в Несебър, Свети Мина в Созопол, Златна Ореша в Жеравна и Малина Резиденс в Пампорово са хотелите, които формират портфолиото на веригата.

Ефект Хотели търси да назначи мотивирана личност на позиция Sales & Marketing Manager. Позицията дава множество възможности за развитие и усъвършенстване, както на професионалните, така и на личните качества.

Какви ще са вашите задължения?

* Участва в изготвяне на маркетингови стратегии за всички хотели от веригата
* Следене за изпълнение на поставените таргети за заетост и средна цена за всички хотели от веригата
* Обработка на резервации – по телефон, имейл, социални мрежи и всички други платформи за всички хотели от веригата
* Ежедневно следене на заетостта на всички хотели от веригата и подаване на информация за стоп продажби, специални оферти, описания, снимки и изобщо цялата свързана комуникация с ТО и ОТА
* Обработва постъпили запитвания от ТО/ТА, ОТА и крайни клиенти за всички хотели от веригата
* Изготвя отчети за изпълнението на поставените задачи на отдела и отговаря за тях
* Контролира фактурирането за всички хотели от веригата
* Помагане при нужда с фактурирането за всички хотели от веригата
* Изпълнение на задачи от всякакво естество свързани с отдел Продажби и Фактуриране – замества колеги, комуникира с туристи и др
* Участва заедно с останалия колектив в изготвянето на рекламни материали, каталози за всички за всички хотели от веригата

Какви качества очакваме да притежавате?

Основни отговорности:

Основни изисквания към кандидатите:

* Висше икономическо или туристическо образование
* Стаж на позицията – минимум една година
* Владеене на английски език и немски език
* Умения за работа със специализиран хотелски софтуер – Clock Evo
* Работа с приложенията Word, Excel и PowerPoint на MS Office
* Умения за водене на преговори
* Организационни и комуникационни умения
* Инициативност
* Адаптивност и умения за работа в динамична среда

Какво предлагаме?

* Целогодишна заетост
* Мотивиращо възнаграждение
* Възможност за кариерно развитие и работа в една от реномираните български хотелски вериги
* Възможност за служебен транспорт от Бургас и други населени места до местоработата
* Коректност и надеждност в трудовите отношения

За хотела

Следващи стъпки

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ни изпратете CV с актуална снимка и телефон за контакт през формата в сайта.

Всички, одобрени по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.