Фронт офис мениджър

29/03/2022
Кандидатствай

Търсите сигурна и удовлетворяваща Ви работа? Искате да бъдете част от утвърден екип от професионалисти? Желаете да работите в стабилна компания с традиции? Вече имате тази възможност!

Във връзка с дейността си, компанията търси отговорна, мотивирана и проактивна личност за длъжността Фронт офис мениджър

Фронт Офис мениджър

Какви ще са вашите задължения?

Цялостната дейност и организация на отдел Рецепция, Back office, Bell stand.

  • Създаване на екип и контролиране на качеството на услугата.
  • Стриктно следене на финансовите резултати и оптимизацията на разходите на отдела.
  • Следене за правилното спазване и планиране на работното време.
  • Дейности пряко свързани със заетостта и постигната средна цена на хотела.
  • Стимулиране, мотивиране и развиване на всеки член на екипа.
  • Креативен подход към развитието на дейността и услугата.
  • Създаване на приятна и безопасна работна среда.
Какви качества очакваме да притежавате?

- Висше образование в сферата на Туризма или Хотелския мениджмънт
- Владеене на чужди езици
- Предишен опит на подобна длъжност
- Лидерски качества и възможност за организация на много хора
- Мотивираща личност и “Ние можем“ отношение
- Умения за работа с хотелски софтуер Clock
- Комуникативни умения

Какво предлагаме?
  • Отлични условия на работа в просперираща компания;
  • Конкурентно възнаграждение и бонуси при достигнати резултати;
  • Допълнителен социален пакет;
  • Карта с отстъпки за много хотели, ресторанти, СПА центрове и нощни заведения;
  • Много възможности за личностно и професионално развитие;
За хотела

Св. Св. Константин и Елена е първия ни черноморски курорт, с който започва историята на морския туризъм и курортното дело в България. Повече от век най-ценните богатства на това място – морската и лечебните минерални води служат на хората за тяхното здраве. В наши дни в курорта Св. Св. Константин и Елена се развиват натрупаният опит и традиции в морелечението, балнеологията, СПА туризма и възможностите за предпочитана и утвърдена кулинарна дестинация.

Следващи стъпки

Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.