Готвач а ла карт

Кандидатствай

Във връзка с дейността си за свое дъщерно дружество, компанията търси да назначи инициативна и отговорна личност за позицията Готвач а ла карт

Какви ще са вашите задължения?
  1. Участие в приготвяне на ястия по А ла карт меню;
  2. Стриктно проследяване и спазване на рецептурните изисквания, относно количеството и качеството на влаганите продукти.
  3. Осигуряване на качествена и навреме издадена храна, спазвайки стриктно вътрешно фирмените стандарти и инструкции.
  4. Стриктно спазване на санитарно-хигиенните изисквания и правилно съхранение на храните, както и добра производствена практика.
  5. Проследяване състоянието и работата на кухненското оборудване,

Какви качества очакваме да притежавате?
  • Образование – средно специално образование и/ или средно образование и курс за професионална квалификация
  • Опит на подобна длъжност – минимум една година;
  • Опит в изхранването по системата А ла карт;
  • Много добри комуникативни и организационни умения, инициативност, умения за работа в екип;
  • Отлични умения за планиране на времето, следене и спазване на срокове;
Какво предлагаме?
  • Интересна, разнообразна и динамична работа в стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо персонала си и инвестира в развитието му.
  • Възможност за дългосрочен ангажимент и професионална реализация.
  • Конкурентно възнаграждение.
  • Осигурен транспорт.

За хотела

Св. св. Константин и Елена е първият български морски курорт, с който започва историята на морския туризъм и курортното дело в България. Повече от век мястото е предпочитано заради морето, лечебните минерални води, плажовете, красивата природа и чистия въздух. В наши дни курортът Св. св. Константин и Елена развива традициите в морелечението, балнеологията и СПА туризма и вече е предпочитана кулинарна дестинация с класните си ресторанти. В портфолиото на „Св. св. Константин и Елена холдинг“ АД са хотелите в курорта Св. св. Константин и Елена - Астор Гардън, Вила Чинка, Хотел Балнео & СПА Азалия, Хотел Приморски, Термален комплекс Аквахаус Термал & Бийч; Хотел Атлас и Хотел & СПА Астера в курорта Златни пясъци.

Следващи стъпки

Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.