ГЛАВЕН ГОТВАЧ / EXECUTIVE CHEF

Application deadline closed.

Хотел Аква Невис, в к.к. Слънчев Бряг търси да наеме на целогодишен трудов договор енергичен, опитен и ориентиран към резултатите ГЛАВЕН ГОТВАЧ / EXECUTIVE CHEF.

Какви ще са вашите задължения?

• Осигурява рационалното хранене, като спазва медицинските изисквания за технологията за приготвяне на храната.
• Да познава нормативните актове и вътрешните инструкции, свързани с организацията и технологията на кулинарното производство.
• Да е запознат и спазва хигиенно-санитарните изисквания при производството на готварска продукция.
• Да познава и спазва нормативните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд и противопожарна безопасност при работа в кухнята.
• Организира и координира работата в кухнята.
• Контролира готвачите и кухненските работници за изпълнение на определените менюта и поръчки.
• Следи за правилното използване и поддържане на оборудването и инвентара и за санитарно-хигиенното състояние на помещенията.
• Спазва Правилника за вътрешния трудов ред.

Какви качества очакваме да притежавате?

• Опит на подобна позиция минимум 5 години.
• Опит в хотел или хотелски комплекс ще се счита за предимство. Търсим човек с опит с минимум 1500 изхранвания на ден, на база ол-инклузив.
• Умение за работа в екип
• Отговорност, организираност и стриктност

Какво предлагаме?

• Работа на трудов договор с отлични условия
• Сезонна/Целогодишна позиция с приятна работна атмосфера и възможност за професионално развитие
• Ангажимент с осигурен транспорт/настаняване

За хотела

Хотел Аква Невис, Слънчев бряг – привлича гости от всички националности. Първият в България “splash hotel”, с директен достъп на гостите на хотела до Екшън Аквапарк, Слънчев бряг. Аква Невис е носител на най-престижните награди на туристическия портал TripAdvisor, както и на редица отличия от най-големият европейски туроператор – TUI. Освен традиционния UK пазар, се оказва, че хотелът е много интересен за българи, румънци, белгийци, холандци, поляци, германци. Планира се по-богат продукт с голяма добавена стойност за 2022 и пълна реновация за 2023.

www.aquanevis.bg

Следващи стъпки

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете CV и актуална снимка.
Одобрените кандидати ще бъдат информирани за мястото и датата на интервюто.

Само одобрените кандидати с представена снимка ще бъдат повикани на интервю.