QUALITY & GUEST RELATIONS MANAGER

Кандидатствай

Позицията „Мениджър качество и връзки с гостите“ е от ключово значение за непрекъснатото подобряване на удовлетвореността на гостите и репутацията на хотела. Това се постига чрез постоянно наблюдение върху ежедневните оперативни дейности и тяхното въздействие върху впечатленията и оценката на гостите, събиране и анализ на обратната информация, получена от тях директно, чрез туроператори или през специализирани онлайн платформи, както и ефективното комуникиране на тази информация с ръководния екип на хотела.

Какви ще са вашите задължения?

Основни функции и отговорности:
- Поддържа редовен и близък контакт с гостите на хотела, взаимодействайки проактивно с цел събиране на обратна информация, мнения и идеи.
- Изготвя препоръки за подобряване нивото на удовлетвореност на гостите и ги представя на ръководния екип.
- Приема и отговаря на запитвания, отзиви и коментари от гости преди, по време и след техния престой в хотела. Предприема незабавни действия при необходимост, гарантира ефективното разрешаване на всеки конкретен случай и проследява за обратна връзка от гостите.
- Отговаря на всички мнения и коментари, получени от гостите в онлайн пространството – социални медии и специализирани портали. Анализира резултатите и изготвя отчети за ръководството с цел ефективно управление и подобряване на рейтинга на хотела.
- Активно подпомага ръководителите на отдели при първоначалното и текущо обучение и развитие на хотелските екипи по отношение на удовлетвореността на гостите.

Какви качества очакваме да притежавате?

Основни изисквания към кандидатите:
- Отлични писмени и говорими познания по английски и немски език. Владеенето на допълнителни чужди езици е важно предимство.
- Солиден опит на същата или подобна позиция, изискваща интензивна комуникация и директен контакт с гости в хотел от висока категория.
- Енергична, високомотивирана и отговорна личност с отлични комуникативни умения, приспособимост, умения за работа в екип, способност за работа под напрежение.
- Отлични умения за работа с IT и офис-техника.

Какво предлагаме?

Ние предлагаме:
- Работа в добре сработен екип в един от водещите ваканционни хотели с утвърдени стандарти и коректна и предразполагаща работна среда.
- Възможности за професионално развитие и кариера в рамките на компания сред най-атрактивните и предпочитани работодатели в бранша.
- Конкурентно възнаграждение и социален пакет.

За хотела

Ако обичате да общувате с хора от различни националности, обслужването на гости е Ваше призвание и влагате страст във всичко, което правите, ние Ви приветстваме с „Добре Дошли“ да се присъедините към екипа ни и да станете част от нашето голямо семейство, независимо дали правите своите първи стъпки в кариерното си развитие или имате дългогодишен опит в бранша.

При нас ще откриете многобройни възможности за развитие и надграждане на Вашите професионални и личностни качества. С широка гама от свободни позиции и перспективи за развитие, заедно ще се впуснем в приключението и ще Ви помогнем да разгърнете потенциала си. Ние гарантираме сигурност и подкрепа по време на Вашия професионален път към мечтаната позиция.

В Melia Sunny Beach не само търсим, но и създаваме мотивирани професионалисти, отдадени на качеството и способни да допринесат да продължим да се развиваме и усъвършенстваме.

Следващи стъпки

Ако позицията представлява интерес за Вас и сте готови да приемете предизвикателството, моля изпратете ни автобиография с актуална снимка.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Личните данни, които ще предоставите, попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията.

Снимки