Рецепционист в градски хотел

Application deadline closed.

Модерен. Стилен. Градски.

Всички тези определения са събирателни за цялото усещане, което носи стилът и излъчването на Хотел-галерия Графит, гр. Варна.

Във връзка с дейността си компанията търси да назначи инициативна и отговорна личност за позицията рецепционист.

Какви ще са вашите задължения?

Вашите основни задължения и отговорности включват:

  • Посрещане, регистриране, настаняване и изпращане на гостите на хотела;
  • Приемане на резервации по телефон, e-mail и резервационни платформи;
  • Изпълняване на текущите задачи на рецепция и осигуряване качествено обслужване на гостите в съответствие с утвърдените стандарти;
  • Предоставяне на необходима туристическа информация, рекламиране на услугите на хотела и извършване на продажба на допълнителни услуги;
  • Приемане и отчитане на постъпили плащания, следене и закриване на сметки, както и ангажименти свързани с касова наличност и отчетност на рецепция;
  • Комуникация и координация с останалите звена в хотела, с цел качествено обслужване на гости и навременно изпълнение на възникнали задачи.
Какви качества очакваме да притежавате?

Успешният кандидат за нас притежава:

  • Образование – минимум средно образование;
  • Опит в сферата на туризма;
  • Опит на същата или подобна позиция би било предимство;
  • Отлично владеене на английски език, предимство е владеене на втори чужд език;
  • Опит с хотелски софтуер - Clock Evolution би било предимство;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Много добри комуникативни и организационни умения, инициативност, умения за работа в екип;
  • Желание за развитие и възможност да започнете работа веднага.
Какво предлагаме?
  • Интересна , разнообразна и динамична работа в стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо персонала си и инвестира в развитието му;
  • Възможност за дългосрочен ангажимент и професионална реализация
  • Мотивиращо заплащане.

За хотела

Разположен в центъра на Варна, Хотел-галерия Графит се развива като едно от най-интересните и запомнящи се места за настаняване, със строго индивидуален, разпознаваем стил и безкомпромисен хотелски продукт, поднесен с отношение към детайлите и индивидуалните предпочитания на гостите.

Хотел-галерия Графит е постоянно развиваща се компания, която цени високо персонала си и инвестира в израстването му. От практическа гледна точка обектът е напълно подходящ за придобиване на познания и компетенции в сферата на хотелиерството.

Спецификите на обекта и безупречната му репутация са причина редица млади хора да желаят стартът на тяхната професионална кариера да започне именно от Хотел-галерия Графит. За това спомага и сплотеният колектив, обединен около каузата за гарантиране на висок стандарт в хотелското обслужване и осигуряване на топла и приятелска работна атмосфера. Ако търсите интересна, разнообразна и динамична работа и възможност за дългосрочен ангажимент, това е вашето място!

Следващи стъпки

Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Снимки