Application deadline closed.

Ефект 3 ЕООД е утвърдено име на българския туристически пазар с двадесет годишни традиции в сектор хотелиерство и ресторантьорство. Компанията притежава хотели, работещи под марката EFFECT HOTELS в едни от най-атрактивни туристически дестинации в България, чрез които развива морски, зимен, планински и културен туризъм. Фирмата е сред основните партньори на водещите германски, румънски и български туроператори, представени на българския туристически пазар.

Веригата предоставя множество възможности за кариерно развитие в различните хотели на компанията.

Какви ще са вашите задължения?

• Посрещане, настаняване и обслужване гостите в съответствие със стандарти на хотела
• Следене и извършване на плащания
• Предоставяне пълна информация на гостите на хотела относно предлагания продукт
• Приема и обработва индивидуални запитвания и оплаквания на гостите на хотела, свежда ги до знанието на съответния ръководител

Какви качества очакваме да притежавате?

• Английски език - говорим и писмен
• Знанието на немски и/или румънски език ще се счита за предимство
• Умения за работа в екип
• Познания по хотелски софтуер Clock Evolution
• Предишен опит на същата или подобна позиция ще се счита за предимство

Какво предлагаме?

• Мотивиращо възнаграждение
• Възможност за работа в млад и амбициозен екип
• Възможност за кариерно развитие в реномирана хотелска верига
• Настаняване в хотела или осигуряване на транспорт
• Осигурено изхранване и униформено облекло по време на работа

За хотела

Effect Algara Beach Club Hotel - Ultra All Inclusive се намира в Кранево и се простира върху площ от 85 000 кв м. Разполага с голяма живописна градина и частен плаж с безплатни шезлонги. На място има разнообразни спортни съоръжения, басейн с минерална вода, басейн с водни игри и детски басейн.

Хотелът има абсолютно уникално местоположение и природни дадености, които предразполагат както към незабравима почивка на всички гости на комплекса, така и е приветливо и спокойно място за работа и кариерно развитие.

Следващи стъпки

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Хотелът ще се свърже с всички кандидати, които покриват горепосочените изисквания. Има възможност за интервю както на живо, така и онлайн, по избрана от кандидата платформа.

Снимки